ВИДЕО: Това ли е Раят? Искаме да идем там и да останем
Италия е супер държава, брато. Само да имаше малко по-добър доход и за черноработниците, веднага бихме отишли да станем бояджии. Или боклукчии. Квито и да е, само и само да сме близо до тия красоти.
Като казахме красоти… Гледай кво намерихме. Това е Раят!









