in

Фен №1 на Евро 2020 с безплатен билет за 1/4-финалите

Един фен спечели сърцата на много хора по света, брато. Швейцарски привърженик се превърна в хит по време на 1/8-финалите с Франция. Братото бе даден в два кадъра – първият без особени надежди, а при втория бе обезумял от радост. Тимът ми навакса “петлите” от 1:3 до 3:3, а после ги изхвърли с дузпи. Голяма драма.

Сега Лука Лоутенбах се радва на голяма популярност. Швейцарски телевизионен канал се срещна с него, за да му подари минутка слава. А местният авиопревозвач Swiss Air му издаде безплатен самолетен билет до Санкт Петербург за четвъртфиналния мач срещу Испания, фирма за енергийни напитки пък му даде от своите продукти, а туристическа фирма му предложи едноседмична почивка по избор след края на Европейското първенство. И всичко това заради 1-2 появявайния в кадър. Не се знае, брато, може следващият път да си ти. Вероятно не на мач от Първа лига, но знае ли човек? Светът е пълен с изненади.