Едни пичове без да питат си определиха най-красивата журналистка на Мондиал 2026, брато. Това не е Моника от БНТ, въпреки че нямаше да е несправедливо. Призът отива при Дуда Далпонте, която е бразилка и бачка за Globo.
Сексът – тайното оръжие на Кюрасао
Инициативата за вота идва от независима група комуникатори и журналисти от цял свят, които работят на Мондиала. Тяхното решение да отличат Далпонте (Globo) не е базирано единствено на външния ѝ вид, а представлява оценка за цялостното ѝ представяне по време на шампионата.
Неофициалното гласуване подчерта ясно, че бразилката се е превърнала в едно от най-разпознаваемите лица в медийните зони на първенството.
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram

