in

Националите ни гонят втора победа на европейското по минифутбол

Ако искаш да видиш как българският национален отбор по футбол играе добре и побеждава, то не пропускай да подкрепиш нашите “лъвове” по минифутбол, брато. Тези пичове играят за спорта, а сега са част от Евро 2024 в Сараево.

Началото бе обещаващо – бихме Португалия с 3:2, въпреки че на почивката изоставахме с два гола. Победата донесе резервният вратар Димитър Каров с гол от центъра. При това минута преди края.

Спряха къркането на Ролан Гарос

Сега предстои двубой с Грузия, който е в понеделник е от 19:15 часа българско време и ще бъде предаван по БНТ 3. Нашите влязоха в надпреварата като бронзов медалист от последното Европейско първенство и шестия най-добър отбор в света. Днес задачата им обаче няма да бъде никак лесна, тъй като съперникът също е много класен. На последното Световно грузинците победиха действащия тогава шампион Мексико.