in

Скандали при първия гол на Супер Марио за Ница (ВИДЕО)

14292381_1163045327085088_7518469360978590096_n
Марио Балотели ги започна във Франция, брато. Много не го харесват и не малко го смятат за свършил с футбола, но ние още вярваме в него.

Именно това бе и причината да се престрашим да си пуснем мач от Лига 1, бил той и дебютен за Супер Марио с екипа на Ница.

Точно 7 минути бяха необходими на италианеца, за да открие головата си сметка във Франция. Направи го от дузпа като не липсваха и скандали, в които обаче не той бе основно действащо лице. Нападателят на Марсилия Бафетимби Гомис направи всичко възможно, за да разконцентрира Балотели при изпълнението от бялата точка, но това така и не се случи. Гол за Марио и едно ново начало в неговата иначе противоречива кариера.

През втората част бившият играч на Ливърпул, Сити и Милан вкара още едно попадение, а в крайна сметка неговият Ница спечели дербито с Марсилия с 3:2. Гранде, Марио!