in ,

Няма такъв смях! Лекари контузиха играч и тимът му загуби с 1:2 (ВИДЕО)

Истинска комедия се разигра по време на мача между АЕЛ Лариса и Ерготелис в гръцката втора дивизия, брато.

В средата на второто полувреме медицинският екип на домакините опита и невъзможното, за да контузи Леонардо Куртис. Какво се случи?

След единоборство Куртис се строполи на земята и поиска лекарска помощ. Бесен от факта, че отборът на падналия води в резултата с 1:0, футболистът на АЕЛ Константинос Банусис опита грубо да вдигне играча, за да не бави игровото време. След това обаче нахлу медицинския екип на Лариса, който пробва да изнесе с носилката възможно най-бързо Куртис, но вместо това медиците изпуснаха футболиста цели два пъти. В крайна сметка Куртис наистина бе контузен и сменен, а бързата, но комична реакция на лекарите все пак даде резултат – АЕЛ победи с два гола в последните три минути на мача.